Kontakt os / h1>

Hovedkvarter

Tilføj: Nr. 1704, Hongcheng Financial Center,
Xinhuan East Rd, Zibo, Shandong, Kina

T: + 86-533-3163 319
F: + 86-533-3169 606
P: + 86-138 6443 5866
E:  henvendelse@topower.tech
W:  tprefractory.com

Social
WhatsApp: + 86-138 6443 5866
WeChat: + 86-138 6443 5866
Skype: marlenre

Produktionssteder

Fabrik 1: Wangcun, Zibo, Shandong, Kina
Fabrik 2: Gaixian Yingkou, Liaoning, Kina

Bestyrelse
Marlene (CEO)

Salgsledelse
Spring Zhang: spring@topower.tech
Edward Sun: edward@topower.tech
Bettina Sun: bettina@topower.tech
Mark Yang: mark@topower.tech
Alice Li: alice@topower.tech
Fay Sun: fay@topower.tech

Hovedkvarter

Fabrik

Fabrik

Skriv din besked her og send den til os